Naklejki na nalewki

Kolekcja autorskich naklejek i etykiet samoprzylepnych na domowe nalewki i przetwory. Wyprodukowane całkowicie w Polsce z użyciem produkcyjnych maszyn drukarskich w najstarszej drukarni cyfrowej na Podlasiu. Wzory etykiet przygotowaliśmy w naszym studio Piękne Kartki.

Etykiety na nalewki domowe

Jeśli jesteś miłośnikiem wykonywania nalewek masz zapewne własne, wypracowane latami praktyki receptury, którymi zaskoczyłeś /zaskoczyłaś już nie jednego gościa. Nie ośmielimy się zaproponować nowych receptur ale mamy dla Ciebie kolekcję autorskich etykiet (naklejek) samoprzylepnych idealnych na Twoje niezwykłe nalewki. Tak, jak Ty uwielbiasz tworzyć nalewki, tak my uwielbiamy pracę z papierem i foliami którym nadajemy odpowiedni wygląd i kształt wykorzystując nasze doskonałe maszyny i urządzenia.

Nalewki jako prezent?

Zaskocz swoich gości smakiem Twojej ulubionej nalewki, którą nalejesz z niezwykłej butelki oznaczonej wykonaną przez Piękne Kartki etykietą. A jeśli planujesz dać nalewkę jako prezent, to etykieta z Pięknych Kartek będzie przysłowiową wisienką na torcie, a obdarowany będzie niezwykle zachwycony.

Własne spersonalizowane etykiety?

W Pięknych Kartkach oferujemy kolekcję gotowych do zakupu zestawów etykiet, ale ponieważ marka Piękne Kartki powstała w najstarszej drukarni cyfrowej w Podlasiu, mamy dla Ciebie możliwość przygotowania spersonalizowanych etykiet (naklejek). Niektóre nasze wzory dostępne nawet są do edycji w kreatorze on-line. Sprawdź na www.druk.net.pl

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (ORLEN paczka) już od 60,00 zł.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl