Kalendarze i planery

Kolekcja niezwykle praktycznych, autorskich planerów biurkowych wyprodukowanych w całości w naszej drukarni cyfrowej Piękne Kartki / www.druk.net.pl  Planery z kolekcji Piękne Kartki znajdziesz zawsze pod ręką - idealne do podręcznych notatek w Twoim domu, w Twojej firmie oraz na biurku Twojego dziecka.

  • nowość
  • nowość

Idealny planer na biurko

Marka Piękne Kartki powstała z miłości do pracy z papierem w najstarszej drukarni cyfrowej na Podlasiu. Mamy za sobą ponad dwadzieścia lat pracy w branży papierniczej, dzięki czemu nasze doświadczenie, dostępny nowoczesny sprzęt i urządzenia wykorzystujemy do produkcji najpiękniejszych planerów biurkowych.

Nasze planery mają optymalną wielkość 450 x 320 mm (tzw. format SR A3). Planer idealnie mieści się na małym biurku, oraz świetnie pasuje na większe biurka nie zajmując niepotrzebnie dostępnej powierzchni pracy.

Praktyczny planer.

Planery Piękne Kartki mają nie tylko idealnie dopasowaną wielkość (format) ale także optymalnie dobraną ilość 26 kart. Z doświadczeń miłośników naszych planerów wiemy, że jest to najbardziej pożądana objętość planera.

Planery ekologicznie bezcenne

Planery produkowane przez Piękne Kartki powstają w całości w naszej drukarni druk.net.pl z użyciem papierów pochodzących od stałego, sprawdzonego dostawcy. Dzięki temu jesteśmy pewni tego, że produkcja nie wywiera nadmiernego wpływu na nasze środowisko.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Darmowa dostawa
Darmowa dostawa (ORLEN paczka) już od 60,00 zł.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl